Doprava a platba

Doprava a platba

 

Způsoby dopravy nebo převzetí zboží

 

Způsob dopravy nebo převzetí zboží si volí zákazník sám ve druhém kroku objednávky.

 

1. a) PPL - normální balík nebo balík na soukromou adresu. Přepravní služba zboží doručí až k Vám domů, z pravidla následující den po jeho odeslání.

Viz ceník dopravy:

Snímek obrazovky 2021-02-28 v 16.33.22

 

    b) PPL na Slovensko - normální balík na soukromou adresu. 

 

Hmotnost do 30 kg -  cena - 349,- Kč - platba předem na bankovní účet    č.3350900002/5500            IBAN  CZ4555000000003350900002

vedený u Raiffeisenbank, a.s.

                                    

2. Osobní odběr (doprava je zdarma). Zboží si můžete vyzvednout přímo v naší provozovně a zaplatit hotově.

 

Ceny, uvedené u jednotlivých položek zboží, jsou ceny včetně DPH, bez nákladů na dopravu, bez nákladů na montáž.

Náklady na dopravu k zákazníkovi jsou uvedeny ve druhém kroku zpracování objednávky, jsou závislé na zvolené variantě dopravy, příp. osobního odběru (os. odběr - bez poplatku) a jdou na vrub zákazníka (náklady na dopravu nejsou v ceně zboží).

V případě objednání zboží větších rozměrů a vyšší hmotnosti se doprava i cena řeší se zákazníkem individuálně! V případě nutnosti rozdělení zásilky do více balíků, bude cena dopravy, telefonicky nebo přes e-mail, upřesněna.

 

Platební podmínky

 

Způsob platby si volí zákazník sám ve druhém kroku objednávky.

 

1. Dobírka - Platí se až při převzetí zboží.

2. Převodem - po vyplnění a odeslání objednávky, proveďte platbu převodem, na základě údajů, které obdržíte v potvrzení objednávky, nezapomeňte vyplnit variabilní symbol (číslo objednávky). Po obdržení částky na náš účet Vám bude zboží zasláno.

na č.3350900002/5500 , vedený u Raiffeisenbank, a.s.

 

3. Hotově (platba je zdarma). Platbu za objednávku provedete při osobním odběru hotově.

4. On-line bankovním převodem. 

5. Platební kartou 

 

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Loga banky
 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267